Peluş Ayıcıklar (8 Adet Ürün)

Ayıcık peluş olup, Ayıcık 18cm x 14cm ebatlarındadır. Ayıcığın sırtına dokunulduğunda ı love you “seni seviyorum” demektedir

Sözler Paket içeriğine dahil değildir

Fiyatları Görmek için

Tatlı mı tatlı peluş ayı, sevimliliği ile hayatınızın aşkını ilk görüşte etkileyecek ve ne kadar şanslı biri olduğunu her baktığında hatırlatarak, sevginiz ile kalbini ısıtacak romantik bir hediye, Ponçik peluş panda sizlerle… Ürün Özellikleri; Panda pelüş kumaştan üretilmiştir. Ürün 25cm yüksekliğinde, 22cm boyunda ve 15cm enindedir. Sevimli peluş ayıcık,siyah beyaz renkte,ortalama 2.5 - 3 kg ağırlındadır.

Fiyatları Görmek için

Sevgilinize ve sevdiklerinize Doğum günlerinde “iyi ki doğdun” demenin en farklı ve sevimli yolu özel olarak üretilmiş mutluluk garantili “İyi ki Doğdun” Balonlu Peluş Ayıcık sizlerle… Ürün Özellikleri; Peluş kumaştan imal edilmiştir. Balonlu ayıcık 40cmyüksekliğinde ve 35cm genişliğndedir. Balon üzerinde “İyi Ki Doğdun” yazmaktadır. Yazı rengi kırmızı iplik ve nakış yöntemi ile üretilmiştir.

Fiyatları Görmek için

Her an kalbimdesin dediğiniz Sevgilinize yılın her gününü mutlu ve sevginizi hissederek geçirmelerini sağlayacak, baş uçlarından ayırmayacakları unutulmaz bir hediye arıyorsanız , Her güne özel yazılmış 365 Aşk sözleri dolu Aşk Emin Ellerde Olduğunu Bilmektir Balonlu Peluş Ayıcık sevgiliye hediye seti sizlerle… Ürün Özellikleri; Peluş kumaştan imal edilmiştir. Balonlu ayıcık 40cmyüksekliğinde ve 35cm genişliğndedir. Balon üzerinde “Aşk Emin Ellerde Olduğunu” yazmaktadır. Yazı özel aşkın rengi olan kırmızı iplik ve nakış yöntemi ile üretilmiştir. Aşk sözleri kırmızı kaliteli Kraft kağıtlara basılmaktadır. 365 Aşk sözü her güne özel olarak yazılmıştır. Tarafınıza set olarak muhafazalı kutusunda gönderilmektedir.

Aşk sözleri Paket içeriğine dahil değidlir.

Fiyatları Görmek için

Her an kalbimdesin dediğiniz Sevgilinize yılın her gününü mutlu ve sevginizi hissederek geçirmelerini sağlayacak, baş uçlarından ayırmayacakları unutulmaz bir hediye arıyorsanız , Her güne özel yazılmış 365 Aşk sözleri dolu Balonlu Peluş Ayıcık sevgiliye hediye seti sizlerle… Ürün Özellikleri; Peluş kumaştan imal edilmiştir. Balonlu ayıcık 40cmyüksekliğinde ve 35cm genişliğndedir. Balon üzerinde “AŞK Her An Yanında Olduğunu Hissetmektedir” yazmaktadır. Yazı özel aşkın rengi olan kırmızı iplik ve nakış yöntemi ile üretilmiştir. Aşk sözleri kırmızı kaliteli Kraft kağıtlara basılmaktadır. 365 Aşk sözü her güne özel olarak yazılmıştır. Tarafınıza set olarak muhafazalı kutusunda gönderilmektedir.

Aşk sözleri Paket içeriğine dahil değidlir.

Fiyatları Görmek için

Kırdığınıze Sevgilinize veya sevdiklerinize, Pişmanlığınızı en farklı biçimde göstererek özür dilemenin yolunu arıyorsanız, Yüzlerinde gülümseme oluşturarak pişmanlığınızı en derin nden hissettirecek , Affedilme garantili bir hediye , “Özür Dilerim” T-Shortlü Eşeklik Ettim Özür Dilerim Peluş Özür Hediyesi sizlerle. Ürün Özellikleri; Pişman eşek pelüş kumaştan imal edilmiştir. İçi birinci sınıf elyaf dolguludur. Pişman eşek 25cm boyundadır. T-Shortunda “Özür Dilerim” yazmaktadır.

Fiyatları Görmek için

Dünya’nızı güzelleştiren sevgilinize ve sevdiklerinize armağan edebileceğiniz özel bir hediye seti, Dünya güzelse Sebebi Sensin Tasarım Peluş Ayıcık sizlerle. Ürün Özellikleri; Ayıcık peluş tüylü kumaştan üretilmiştir. Peluş ayıcık 25cm x 23cm ebatlarındadır. T-Short üzerinde “Dünya Güzelse Sebebi Sensin” yazmaktadır

 

 

Fiyatları Görmek için

250 adet yapay gülün el işçiliğiyle tek tek yapıştırılması ile yapılmıştır. Özel şeffaf kutusunda gönderilecektir. 1.sınıf malzemeden üst kalite olarak üretilmiştir. Yıl dönümü, doğum günü, sevgililer günü, anneler günü, ve tüm özel günler için en ideal hediyedir. Size ait notunuzu ücretsiz olarak hediyenize dahil edebilirsiniz. Ebat : 23 X 17 cm Kutulu Ebat : 25 X 23 X 23 cm.t

Fiyatları Görmek için