Metal Vosvos Arabalar (7 Adet Ürün)

Sevgilinize ve sevdiklerinize vosvos , iş hediyeleri , arkadaşa hediye , sevgiliye hediyeler , arkadaşa hediyeler , olarak armağan edebileceğiniz El Yapımı Kumbaralı Çerçeveli Kırmızı Çicekli Vosvos 5580 sizlerle. Ürün Özellikleri: Çerçeve ebatı 4,5cm x 4cm ebatlarındadır. Tamamı metal malzemeden üretilmiştir. El yapımı ve el boyamasıdır. ( hand made ) Ürün 17cm boyunda, 10cm yüksekliğinde ve 7cm enindedir. Ürün tekerlerinde koruyucu clips bulunmaktadır. Kumbara giriş bölümü ürün üzerinde olup, boşalma haznesi altındadır. Tarafınıza muhafazalı özel kutusunda gönderilmektedir.

Fiyatları Görmek için

Sevgilinize ve sevdiklerinize vosvos , iş hediyeleri , arkadaşa hediye , sevgiliye hediyeler , arkadaşa hediyeler , olarak armağan edebileceğiniz El Yapımı Kumbaralı Çerçeveli Mavi Vosvos 97SS sizlerle. Ürün Özellikleri: Çerçeve ebatı 4,5cm x 4cm ebatlarındadır. Tamamı metal malzemeden üretilmiştir. El yapımı ve el boyamasıdır. ( hand made ) Ürün 17cm boyunda, 10cm yüksekliğinde ve 7cm enindedir. Ürün tekerlerinde koruyucu clips bulunmaktadır. Kumbara giriş bölümü ürün üzerinde olup, boşalma haznesi altındadır. Tarafınıza muhafazalı özel kutusunda gönderilmektedir.

Fiyatları Görmek için

Sevgilinize ve sevdiklerinize vosvos , iş hediyeleri , arkadaşa hediye , sevgiliye hediyeler , arkadaşa hediyeler , olarak armağan edebileceğiniz Kişiye Özel Fotoğraflı El Yapımı Çicekli Vosvos Minibüs 1678SS sizlerle. Ürün Özellikleri; Fotoğrafınız çerçeve ebatında hazırlanmaktadır. Çerçeve ebatı 5cm x 4cm ebatlarındadır. Tamamı metal malzemeden üretilmiştir. El yapımı ve el boyamasıdır. ( hand made ) Ürün 17cm boyunda, 10cm yüksekliğinde ve 7cm enindedir. Ürün tekerlerinde koruyucu clips bulunmaktadır. Kumbara giriş bölümü ürün üzerinde olup, boşalma haznesi altındadır. Tarafınıza muhafazalı özel kutusunda gönderilmektedir.

 

 

Fiyatları Görmek için

Sevgilinize ve sevdiklerinize vosvos , iş hediyeleri , arkadaşa hediye , sevgiliye hediyeler , arkadaşa hediyeler , olarak armağan edebileceğiniz El Yapımı Kumbaralı Çerçeveli Bavullu Sarı Vosvos 96SS sizlerle. Ürün Özellikleri: Çerçeve ebatı 4,5cm x 4cm ebatlarındadır. Tamamı metal malzemeden üretilmiştir. El yapımı ve el boyamasıdır. ( hand made ) Ürün 17cm boyunda, 10cm yüksekliğinde ve 7cm enindedir. Ürün tekerlerinde koruyucu clips bulunmaktadır. Kumbara giriş bölümü ürün üzerinde olup, boşalma haznesi altındadır. Tarafınıza muhafazalı özel kutusunda gönderilmektedir.

Fiyatları Görmek için

Sevgilinize ve sevdiklerinize vosvos , iş hediyeleri , arkadaşa hediye , sevgiliye hediyeler , arkadaşa hediyeler , olarak armağan edebileceğiniz Kişiye Özel Fotoğraflı El Yapımı Bisikletli Vosvos Minibüs 3398SS sizlerle. Ürün Özellikleri; Fotoğrafınız çerçeve ebatında hazırlanmaktadır. Çerçeve ebatı 5cm x 4cm ebatlarındadır. Tamamı metal malzemeden üretilmiştir. El yapımı ve el boyamasıdır. ( hand made ) Ürün 17cm boyunda, 10cm yüksekliğinde ve 7cm enindedir. Ürün tekerlerinde koruyucu clips bulunmaktadır. Kumbara giriş bölümü ürün üzerinde olup, boşalma haznesi altındadır. Tarafınıza muhafazalı özel kutusunda gönderilmektedir.

 

 

Fiyatları Görmek için

Sevgilinize ve sevdiklerinize vosvos , iş hediyeleri , arkadaşa hediye , sevgiliye hediyeler , arkadaşa hediyeler , olarak armağan edebileceğiniz El Yapımı Kumbaralı Çerçeveli Beyaz Vosvos 85SS sizlerle. Ürün Özellikleri: Çerçeve ebatı 4,5cm x 4cm ebatlarındadır. Tamamı metal malzemeden üretilmiştir. El yapımı ve el boyamasıdır. ( hand made ) Ürün 17cm boyunda, 10cm yüksekliğinde ve 7cm enindedir. Ürün tekerlerinde koruyucu clips bulunmaktadır. Kumbara giriş bölümü ürün üzerinde olup, boşalma haznesi altındadır. Tarafınıza muhafazalı özel kutusunda gönderilmektedir.

Fiyatları Görmek için

Sevgilinize ve sevdiklerinize vosvos , iş hediyeleri , arkadaşa hediye , sevgiliye hediyeler , arkadaşa hediyeler , olarak armağan edebileceğiniz Çerçeveli El Yapımı Kumbaralı Kırmızı Vosvos 78SS sizlerle. Ürün Özellikleri: Çerçeve ebatı 4,5cm x 4cm ebatlarındadır. Tamamı metal malzemeden üretilmiştir. El yapımı ve el boyamasıdır. ( hand made ) Ürün 17cm boyunda, 10cm yüksekliğinde ve 7cm enindedir. Ürün tekerlerinde koruyucu clips bulunmaktadır. Kumbara giriş bölümü ürün üzerinde olup, boşalma haznesi altındadır. Tarafınıza muhafazalı özel kutusunda gönderilmektedir.

Fiyatları Görmek için